Doradca inwestycyjny Józefów

Lombard Soprano to miejsce gdzie bez wychodzenia z domu zastawisz lub sprzedaż przedmioty.

Doradca inwestycyjny Józefów

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z użyciem dźwigni, na najznaczniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim ma świetne rozwiązanie także dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę na ostatnim zbytu jak i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny przychód na obecne tworzą niższe niż u konkurencji prowizje. Wartym uwagi istnieje więcej mocno intuicyjny i oszczędny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z dużym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość sklepu jest uzależniona absolutnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w stosunku do dolara. Podsumowując jest obecne handel kontraktami różnic cenowych CFD. Więc na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak także na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w stosunku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o dużo korzystniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie są określonych ram czasowych. Mogą dlatego zostać anulowane w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu dużymi i bliskimi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji istnieje więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest dużo popularne. W celu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na tył konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w celu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykorzystywać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do schowka lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w procesu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Godzi się to ale z pobraniem prowizji. Rzeczywiście jest obecne związane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty dokonuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W rezultacie pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z jakiejś sprzedaży lub z każdych 10 USD, w zależności z tego, która z opłat jest jaśniejsza.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Wypłata środków.
Wypłaty środków z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki zawierają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością jedną z najwyższych wartości Monfex są niskie raty i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Stanowi on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji również zagranicznych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Daje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład zawierany jest pomiędzy giełdą a użytkownikami i usuwa się do grze przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z zmianie pożyczane są z różnej strony. Wysokość danego zakładu jest i ściśle związana z wielkością używanej dźwigni. A oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do wielkich zysków, należy jednak pamiętać, iż handel przy zastosowaniu dźwigni leczy w dwie strony. Dlatego może spowodować wysokie sukcesy, ale także oraz bogate straty. Dlatego też potrzebny jest duży umysł i wprowadzanie dźwigni odpowiedniej do poziomu posiadanej już wiedzy oraz wiedz.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest doskonale bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób jak i technika wykorzystywana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany jest w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym uwagi jest fakt, iż jako Typ masz kontakt do raportów i soków z konta w jakimkolwiek momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz jeszcze się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia oraz ochrony naszych kont masz szansę dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dużym zagrożeniem dla użytkownika że istnieć tylko sam użytkownik, a właściwie właściwie niedostosowanie dźwigni do poziomu umiejętności oraz wiedz gracza. A przed rozpoczęciem gry zapisuje się dokładne zapoznanie się z bazarem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto zastosować z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem istnieje oraz możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego to relacje z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy a co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs sieci jest idealny i jasny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu otwiera się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie położone są ważne dane dotyczące salda oraz zysku, a dodatkowo strat dla aktualnie otwartych pozycji. Również dużo prawdziwym jest, że zostały tam również zamieszczone dane mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są komunikaty na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza oraz na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmianie poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z tego okresu przydatna istnieje też cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali też o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Zasoby” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest znakomitą polecenia platformą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując jest ona niska, intuicyjna i przyjazna także dla młodych jak również zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmianie anulowanie danego prawa w jakiejkolwiek chwili. Wartym uwagi istnieje więcej niewątpliwie aspekt, iż dla konsumentów jest dostępna całodobowa infolinia. Z pewnością drogim jest, że wszystkiemu istnieje więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa i dobre podejście do odbiorcy. Gdyż dzięki łatwemu dojazdowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na podniesienie stanu naszych kwalifikacji w interpretacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem oraz niezwykle opłacalną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję ustroju na budowane operacje także ogromną ilość i bezpośredni wstęp do środków edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element wszystek że bez kłopotu znaleźć na forach a w środowiskach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments