Pożyczki społecznościowe

Lombard Soprano to miejsce gdzie bez wychodzenia z domu zastawisz lub sprzedaż przedmioty.

Lombard Soprano – to właśnie my ułatwimy Ci życie!

 

Bardzo ciekawa i oryginalna alternatywa. Wszystko to za pośrednictwem firmy TPW – Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych, która współpracuje z lombardem Soprano. Okay, ale, na czym to polega? W jednym zdaniu – możesz tutaj pożyczyć lub zainwestować pieniądze. To nie bank pożycza, tylko inwestor. Wszystko oczywiście w prosty i łatwy sposób, a mianowicie po wejściu na stronę Pożyczki społecznościowe zarejestruj się ( za darmo), a następnie po weryfikacji zaloguj na swoje konto. Zdecyduj czy chcesz pożyczyć pieniądze, czy może chcesz zainwestować. Każdy krok jest dokładnie opisany, więc nie pogubisz się w całym procesie. Do rzeczy jednak. Jeśli decydujesz się na pożyczkę, to po zalogowaniu wybierasz aukcje, bądź tworzysz nową, na którą odpowiada inwestor. Jeśli aukcja dobiegnie końca pożyczkobiorca przelewa prowizję, a pożyczkodawca otrzymuje umowę, na której zawarte są dane osoby, której udziela pożyczki. W tym samym momencie osoba ubiegająca się o pieniądze otrzymuję umowę razem z harmonogramem spłat. Kiedy inwestor wykona przelew obydwie strony otrzymują potwierdzenie.

 

Wiadomo, co zyskuje tutaj pożyczkobiorca. Ile jednak w tym wszystkim zyskuje inwestor? Otóż sprawa wygląda następująco. Dla jednej udzielonej pożyczki inwestor zyskuje 4 % od pożyczonej kwoty, ( które udzielane są na jeden miesiąc, jednak jest możliwość przedłużenia) I tak np. inwestor pożyczając 1000 zł pożyczkobiorcy, który jednak nie jest w stanie spłacić go w ciągu miesiąca i musi ją przekroczyć dwukrotnie, a za trzecim dopiero spłacić, to inwestor otrzyma w sumie 120 zł, należy pomnożyć, 3 ( bo dopiero za trzecim razem spłacono pożyczkę) x, 4% ( bo tyle wynosi zysk od jednej udzielonej pożyczki), co razem daje 12%. Po spłaceniu całej pożyczki, inwestor otrzymuje swoje pieniądze na konto.

 

Dlaczego warto inwestować? Ponieważ firma TPW jest już doświadczonym przedsiębiorstwem i od lat w ten sposób tysiące ludzi inwestuje swoje pieniądze. Portal ten gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo kapitału inwestora, ale również bierze ona na siebie takie czynności jak weryfikacja, windykacja, zabezpieczenie. Jednym słowem, możesz zacząć zarabiać na kapitale inwestując online od początku do końca.